Programma Cannes 2014 bekend gemaakt

17-04-2014 door

 

Helaas zijn er dit jaar geen inzendingen van Nederlandse bodem geselecteerd door het Gouden Palm Comité. Hieronder het volledige programma met alle geselecteerd films voor 2014.

Gouden Palm Competitie

Sils Maria door Olivier Assayas
Saint Laurent door Bertrand Bonello
Kis Uykusu (sommeil D'hiver) door Nuri Bilge Ceylan
Maps To The Stars door David Cronenberg
Deux Jours, Une Nuit door Jean-Pierre En Luc Dardenne
Mommy door Xavier Dolan
Captives door Atom Egoyan
Adieu Au Langage door Jean-Luc Godard
The Search door Michel Hazanavicius
The Homesman door Tommy Lee Jones
Futatsume No Mado (deux Fenêtres) door Naomi Kawase
Mr Turner door Mike Leigh
Jimmy's Hall door Ken Loach
Foxcatcher door Bennett Miller
Le Meraviglie door Alice Rohrwacher
Relatos Salvajes (wild Tales) door Damian Szifron
Leviathan door Andrey Zvyagintsev
Timbuktu door Abderrahmane Sissako

Buiten Competitie


Grace Of Monaco door Olivier Dahan (tevens festivalopener)
Gui Lai door Zhang Yimou
Dragons 2 door Dean Deblois

Un Certain Regard

Jauja door Lisandro Alonso
La Chambre Bleue door Matthieu Amalric
Incompresa door Asia Argento
Titli door Kanu Behl
Eleanor Rigdoor door Ned Benson
Bird People door Pascale Ferran
Lost River door Ryan Gosling
Amour Fou door Jessica Hausner
Charlie's Country door Rolf De Heer
Snow In Paradise door Andrew Hulme
Dohee-Ya door July Jung
Xenia door Panos Koutras
Run door Philippe Lacôte
Turist door Ruben Östlund
Hermosa Juventud door Jaime Rosales
The Salt Of The Earth door Wim Wenders En Juliano Ribeiro Salgado
Fantasia door Wang Chao
Harcheck Mi Headro door Keren Yedaya
Party Girl door Marie Amachoukeli, Claire Burger En Samuel Theis

Midnight & Special Screenings

Eau Argentée door Mohammed Ossama
Maidan door Sergei Loznitsa
Red Army door Polsky Gabe
Caricaturistes — Fantassins De La Démocratie door Stephanie Valloatto
Les Ponts De Sarajevo door Aida Begic
The Rover door David Michod
The Salvation door Kristian Levring
Pyo Jeok door Chang